KENTES BOYA

KENTES Elektrostatik Toz Boya, Kayseri Organize Sanayi bölgesinde 1500 metre kare alanı olan tesisinde 2016 yılından beri günümüz teknolojisi ile faaliyet göstermektedir. Firmamız tecrübeli ekibi ile her türlü boya işlerinizi yapmaya yetkindir.

Sizlere en iyiyi sunmayı hedefleyen firmamız her türlü elektrostatik toz boyama isteklerinize cevap verebilecek deneyime sahiptir. Tesisimize boyanmak üzere gelen ürünleriniz en optimal üretim koşullarında boyanmaktadır. Ürünleriniz hammadde yapısına uygun operasyonlarla hazırlanmaktadır.

Konveyör hattımız yüksek miktarlı ürünlerinizin boyanmasında hız ve standart kalite kazandıracaktır. Konveyör hattımız siparişlerinizin çok kısa bir zaman dilimi içerisinde boyanmasını sağlayacaktır.

NEDEN KENTES BOYA

Tecrübeli Kadro

Firmamız, tüm isteklerinize cevap verebilecek kaliteli ekipman ve deneyime sahip tecrübeli kadroya sahiptir.

Teknolojik Ekipman

Firmamızda sahip olduğumuz elektrostatik toz boya tesisimizin kapasitesi bant uzunluğu 111 m.’dir. Boyama ölçülerimiz ise en 55 cm., boy 8 m., yükseklik 2 m. ebadındadır.

Kaynak ve Galvaniz İşlemleri

Firmamız, elektrostatik toz boyama işlemi dışında, argon kaynak ve elektrolize galvaniz kaplama işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Fason Boyama İşleri

Firmamız, Kayseri ve çevresine her türlü fason boyama işlemleri yapmaktadır. Ayrıca, altın krom ve nikelaj üzeri boyama işlemlerini de bünyesinde büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

BİZDEN FOTOĞRAFLAR